شبكه اطلاع‌رساني باربري‌هاي ايران [شابا]
پذيرش سايت > سخن اعضاء

سخن اعضاء

مقاله هاى اين بخش


کمک‌های مردمی به مردم مظلوم میانمار (سخن اعضاء )

۱۴ آذر ۱۳۹۶
سه شنبه 5 دسامبر 2017 بوسيله ى حسین احمدی‌ زاده رپیس هیآت مدیره انجمن
مدیران محترم مؤسسات و شرکت های حمل و نقل موضوع: کمک‌های مردمی به مردم مظلوم میانمار سلام علیکم؛ احتراما، عطف به نامه شماره 8/50736 مورخ 96/09/13 اتاق محترم اصناف تهران به پیوست تصویر نامه شماره 7/03/8822 مورخ 96/08/30 اتاق اصناف ایران در خصوص کمک‌های مردمی به مردم مظلوم میانمار ارسال می گردد، خواهشمند است با عنایت به مضمون نامه (...)


تك نسخه‌اي شدن بارنامه‌ها را به اطلاع مراجع ديربط برسانيد (سخن اعضاء )

1 خرداد 1392
چهار شنبه 22 مه 2013 بوسيله ى اميد خرسند
با سلام بعد از اینکه اولین سری بارنامه های جدید توسط بانک ملی به این شرکت تحویل داده شد، این شرکت یک نسخه از رونوشت بارنامه را (پرینت روی کاغذ آ4) پیوست نسخه تمبردار کرده و تحویل راننده میدهد و نظر به اینکه جایگاهای سوخت منطقه سیستان و بلوچستان همیشه یک نسخه از بارنامه صادره را تحویل گرفته و بعد گازوئیل تحویل میدهند لذا رانندگان (...)


پرسش از حق بيمه تكميلي (سخن اعضاء )

28 خرداد 1390
شنبه 18 ژوئن 2011 بوسيله ى حسين ابويي مهریزی
بسمه ‌تعالي مدیریت محترم کانون انجمن های صنفی کارفرمایان موسسات وشرکتهای حمل ونقل کشور جناب آقای احمدی زاده موضوع : حق بیمه تکمیلی سلام علیکم احتراما پیرونامه های شماره 145-89 مورخه 6/8/89 و 164-89 مورخه 30/8/89 شرکتهای حمل ونقل شهرستان مهریز (ایران مهریز، مهریزبار، تعاونی کامیونداران، صبابار) واقع دراستان یزد شهرستان (...)


چرا در اجراي قوانين هماهنگي موجود نيست؟ (سخن اعضاء )

26 ارديبهشت 1390
دو شنبه 16 مه 2011 بوسيله ى حسين ابويي مهریزی
با سلام واحترام خدمت همکاران عزیز جناب آقای احمدی زاده لطف کرده دلیل اینکه هنور پاسگاه پلیس راه های کشور در باره قانون اصلاحیه مقررات حمل ونقل بار در راهها (موضوع‌ نامه شماره 74/164566 در خصوص اصلاحیه بار مجاز) توسط پلیس راه توجیه نشده واگر توجیه شده اند به آن عمل نمی کنند و مرتب کامیونهارا توقیف می نمایند، بیان نموده تا شرکت‌ها (...)


آيا كارت سلامت براي كارگران باربري‌ها هم اجباري است؟ (سخن اعضاء )

24 ارديبهشت 1390
شنبه 14 مه 2011 بوسيله ى اميد خرسند
دبيرمحترم انجمن صنفي شركتهاي حمل و نقل! با سلام و آرزوي سلامت؛ احتراماً به استحضار ميرساند كه اواسط سال 89 اداره بهزيستي جنوب تهران به اين شركت مراجعه نمود و اظهار داشت كه كارگران مستقر در انبار بايستي نسبت به دريافت كارت صحت سلامت اقدام نمايند كه تقريبا 90درصد كارگران اين باربري نسبت به اين كار اقدام كردند. چند روز پيش دوباره از (...)


طرح مشكلات براي حل آن‌هاست (سخن اعضاء )

21 ارديبهشت 13390
چهار شنبه 11 مه 2011 بوسيله ى اميد خرسند
با سلام خدمت همكاران و گردانندگان انجمن محترم صنفي روزي كه ديدم سايت انجمن فعال شده، خدا شاهد است كه بي نهايت خوشحال شدم و به خودم باليدم كه بالاخره ما شركتهاي حمل ونقل(ويا به تعبير ديروزيها، ما گاراژدارها) توي اين دنياي مجازي و اينترنت صاحب خانه شديم. از همان روز حداقل ماهي دو تا سه موضوع را براي درج در اين محيط نوشتم و از مسئولين (...)


لطفاً وضعيت كرايه شهري را روشن كنيد (سخن اعضاء )

11 ارديبهشت 1390
يكشنبه 1 مه 2011 بوسيله ى اميد خرسند
با سلام خدمت رياست محترم انجمن صنفي. چند سال پيش كه انجمن پرداخت كرايه شهري را غير قانوني اعلام كرد متاسفانه بعضي ازهمكاران(به قول معروف ازمابهتران) با ناديده گرفتن اين موضوع تعدادي از مشتريان ساير باربري ها را با دادن كرايه شهري جلب كردند و به همين علت ساير همكاران نيز مجبور شدند كرايه شهري را به فرستندگان پرداخت كنند.اما متاسفانه (...)


گزارش يك تجربه براي عبرت‌ آموزي (سخن اعضاء )

3 ارديبهشت 1390
شنبه 23 آوريل 2011 بوسيله ى امين خورسند
با سلام خدمت همكاران عزيز به ويژه دوستاني كه در امر خرده بار فعاليت مي نمايند. چند روز پيش يكي از مشتريان دائمي اين شركت به باربري مراجعه نمود و اظهار كرد كه قرار است تعداد540 گالن روغن صنعتي جهت ارسال به سيستان و بلوچستان به باربري آورده شود و از آنجايي كه روز پنجشنبه بود و اين مشتري عزيز عجله داشتند قبل از دريافت بار متصدي مربوطه (...)


لطفاً كميته خرده بار را فعال كنيد (سخن اعضاء )

19 اسفند 1389
پنج شنبه 10 مارس 2011 بوسيله ى اميد خرسند
ضمن عرض سلام وتبريك به اعضا جديد هيئت مديره انجمن، از اعضا محترم منتخب تقاضا ميشود كه نسبت به فعال نمودن كميته خرده بار كه سالهاي قبل صحبت آن بود اقدام عاجل نمايند. دقيقا در آن سالي كه راجع به اين موضوع صحبت شد قرار براين شد تا كميته خرده بار نسبت به مشكلات و معضلات شركتهاي خرده باري قدمهاي موثري بردارد. اما متاسفانه تنها در حد حرف (...)


تصويري از مجمع عمومي روز سه‌شنبه 23 تير ماه 1388

مجمع عمومي روز يك‌شنبه اول اسفند فراموش نشود! (سخن اعضاء )

28 اسفهد 89
پنج شنبه 17 فوريه 2011 بوسيله ى اميد خرسند
با سلام خدمت همه همكاران عزيز! شايسته است تا همه اعضاي محترم انجمن صنفي در جلسه مورخه يكم اسفندماه حضور بهم رسانيده و در تصميم گيري هاي دستور جلسه سهيم باشند و همچنين نظرات خود را در خصوص مشكلات جاري صنفي بيان نموده و با ارائه ديدگاه ها و انتقادات سازنده در مرتفع شدن اين مشكلات قدم موثري بردارند. به اميد سربلندي و موفقيت تمام اعضاي (...)


پذيرش سايت | تماس | نقشه ى سايت | | آمار بازديد كنندگان | :بازديد 353136

 پيگيرى فعاليت سايت fa   پيگيرى فعاليت سايت سخن اعضاء   ?    |    سايتهاى پيوندى OPML   ?

سايت با اسپيپ درست شده است 2.1.10 + AHUNTSIC

Creative Commons License